אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על העבודה
Thu Jul 18 22:39:10 2024  שר העבודה בן צור ביקר היום בחיפה - - 970 חיפה החרדית
Thu Jul 18 10:21:00 2024  "אי אפשר הכשרת הייטק בגיל 20 ואז להשתלב בשוק העבודה. צריך לימודי ליבה" - TheMarker
Wed Jul 17 23:56:00 2024  שר העבודה בן צור תקף את התנהלות הממשלה: "פוגעים גם בילדים וגם במטפלות" - וואלה! חדשות
Wed Jul 17 21:46:09 2024  הפקידים מעכבים את מענקי ההתמדה; שר העבודה: “פוגע בילדים ובמטפלות” - JDN
Wed Jul 17 11:49:23 2024  ראיון העבודה עובר לבינה המלאכותית - Girafa
Wed Jul 17 10:38:15 2024  צביקה יחזקאלי שולח מסר ברור: "לכל הפחות נסיים את העבודה" - אייס
Tue Jul 16 18:51:00 2024  פאולה רוזנברג: "לא חסרה לי העבודה עם ליאון" - אייס
Tue Jul 16 11:29:44 2024  שר העבודה נפגש עם שגריר ארה״ב בישראל, ג׳ק לו משרד העבודה - Gov.il
Tue Jul 16 09:24:00 2024  המוסדיים עשו לאחים אמיר את העבודה: מענק הפרישה של אברכהן יקוצץ בחצי - Bizportal
Mon Jul 15 19:39:06 2024  שר העבודה החליט: ינון אהרוני ימונה למנכ"ל הביטוח הלאומי - כלכליסט
Mon Jul 15 18:42:00 2024  שר העבודה, יואב בן צור ראיין את המועמדים למנכ"לות הביטו"ל - בחדרי חרדים
Mon Jul 15 14:01:00 2024  מירי רגב ביקרה בעוטף: "לא מבינה למה המפגינים מפריעים לנו לעשות את העבודה פה" - וואלה! חדשות
Mon Jul 15 12:11:20 2024  "המילה 'בוגד', צריך להוקיע אותה ולא להשתמש בה" - 103FM
Mon Jul 15 09:33:29 2024  הקהילה שסוללת לאמהות את הדרך בחזרה למעגל העבודה - גלובס
Mon Jul 15 09:32:15 2024  קורס העסקת עובדים עם מוגבלות משרד העבודה - Gov.il
Sun Jul 14 15:04:00 2024  העבודה הלא שגרתית של השב"ח שנתפס בשרון: "בזה עוד לא נתקלנו" - mako
Sat Jul 13 16:23:58 2024  דרושים מחלקי מזון עבור משפחות נזקקות, ומתנדבים לליווי ושילוב צעירים בשוק העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Fri Jul 12 15:06:45 2024  ברוב מוחלט: ועידת מפלגת העבודה אישרה את הסכם האיחוד עם מרצ - מעריב און ליין
Fri Jul 12 14:16:09 2024  אושר האיחוד בין העבודה למרצ - ערוץ 7
Fri Jul 12 12:55:00 2024  עכשיו זה רשמי: ועידת מפלגת העבודה אישרה ברוב מוחלט את הסכם האיחוד עם מרצ - וואלה! חדשות
Fri Jul 12 12:51:00 2024  N12 - מפלגת הדמוקרטים יוצאת לדרך: אושר איחוד העבודה ומרצ - mako
Fri Jul 12 03:00:00 2024  מפלגת הדמוקרטים יוצאת לדרך: אושר האיחוד בין העבודה למרצ - ערוץ 13
Thu Jul 11 11:53:07 2024  הורים בגן תקשורת בהרצליה: הסייעת ישנה באמצע העבודה - שווים
Wed Jul 10 21:31:23 2024  יאיר גולן מנסה לגייס את לבני: במפלגה דווקא פוזלים למועמדת אחרת - מעריב און ליין
Wed Jul 10 17:22:32 2024  משרד העבודה מזמין אתכם לוובינר "טכנולוגיה מייצרת הזדמנות שוויונית" - Gov.il
Wed Jul 10 10:46:52 2024  אקלים והשפעתו על שלום העובדים משרד העבודה - Gov.il
Wed Jul 10 10:00:00 2024  המלחמה הרחיבה את העבודה מהבית – אבל יש ענף אחד שבו דווקא חזרו למשרדים - TheMarker
Sun Jun 30 10:00:00 2024  העבודה ומרצ מתאחדות, השם החדש: "הדמוקרטים" - גלובס
Sun Jun 30 10:00:00 2024  העבודה | אחרי המפלה בבחירות: איחוד רשימות של "מרצ" ו-"העבודה" - כאן | תאגיד השידור הישראלי
Sun Jun 30 10:00:00 2024  העבודה ומרצ הגיעו להסכם על איחוד וייקראו מפלגת "הדמוקרטים" - הארץ
Sun Jun 30 10:00:00 2024  "הדמוקרטים": מפלגות "העבודה" ו"מרצ" הגיעו להסכם על איחוד - וואלה! חדשות
Sun Jun 30 10:00:00 2024  עם שם חדש ושריונים ליאיר גולן: העבודה ומרצ הכריזו על איחוד - ynet ידיעות אחרונות
Thu Jun 27 10:00:00 2024  ועידת מפלגת העבודה: 70% נשים, 20% פעילי מחאה - סרוגים
Wed Jun 26 10:00:00 2024  גם אחרי שנה וחצי במדבר, לאחד בין שמאלנים זה לא כל כך פשוט - TheMarker
Wed Jun 26 10:00:00 2024  הבחירות לוועידת מפלגת העבודה: כל הפרטים - אייס
Sun Jun 23 10:00:00 2024  מה העבודה הזאת לכם? - Davidson Online
Sat Jun 22 10:00:00 2024  השר לשעבר רפי אדרי, איש מפלגת העבודה, מת בגיל 86 - הארץ
Thu May 30 10:00:00 2024  הפעולות הראשונות של גולן כיו"ר העבודה יחרצו את גורלה - ynet ידיעות אחרונות
Thu May 30 10:00:00 2024  יום העובד והעובדת 2024 לעובדי משרד העבודה - Gov.il
Wed May 29 10:00:00 2024  מפלגת העבודה כבר הפסידה - מידה
Tue May 28 10:00:00 2024  מפלגת העבודה אולי לא מתה, אבל נוכחות במרחב פשוט אין לה | ביקור בפריימריז - ynet ידיעות אחרונות
Tue May 28 10:00:00 2024  עם יותר מ-95% מהקולות: יאיר גולן נבחר לראשות מפלגת העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Tue May 28 10:00:00 2024  כצפוי: יאיר גולן נבחר לראשות מפלגת העבודה עם יותר מ-95% מהקולות - מעריב און ליין
Tue May 28 10:00:00 2024  יאיר גולן ניצח בבחירות לראשות מפלגת העבודה עם 95% מהקולות - הארץ
Tue May 28 10:00:00 2024  יאיר גולן רוצה לאחד את השמאל ולשקם את העוטף. תחילה עליו לנצח בעבודה - הארץ
Tue May 28 10:00:00 2024  N12 - הפריימריז בעבודה: ארבעה מועמדים מתמודדים על תפקיד היו"ר - mako
Tue May 28 10:00:00 2024  שר העבודה נפגש עם מקבילו, שר העבודה התאילנדי, רטשקיטפראקאן משרד העבודה - Gov.il
Tue May 28 10:00:00 2024  תוצאות הפריימריז בעבודה: יאיר גולן זכה עם כ-95% מהקולות - ויעמוד בראש המפלגה - וואלה! חדשות
Mon May 27 10:00:00 2024  עם כ-95% מהקולות: יאיר גולן נבחר ליו"ר מפלגת העבודה - ערוץ 13
Wed May 22 10:00:00 2024  לקראת חופשת הקיץ: אושר בכנסת תיקון לחוק עבודת נוער משרד העבודה - Gov.il
Tue May 21 10:00:00 2024  "איבדה את הצפון": איתן כבל עוזב את מפלגת העבודה - ערוץ 7
Tue May 21 10:00:00 2024  יאיר גולן צפוי לנצח, אבל על תנאי: הפארסה במפלגת העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Sun May 19 10:00:00 2024  הפריימריז במפלגת העבודה יידחו? העתירה הבהולה שהוגשה - מעריב און ליין
Sat May 18 10:00:00 2024  דיוקנו של אבי שקד: יומרני ורחוק מאוד מהשמאל המתון | דעה - מעריב און ליין
Fri May 10 10:00:00 2024  הליכוד בירידה, האופוזיציה בעלייה - ומפלגה מפתיעה עוברת את אחוז החסימה | סקר מעריב - מעריב און ליין
Thu May 9 10:00:00 2024  משרד העבודה פרסם את דו"ח השביתות במשק לשנת 2023 - Gov.il
Tue May 7 10:00:00 2024  מפלגת העבודה הולכת לבחירות: זו רשימת המועמדים המלאה - אייס
Tue May 7 10:00:00 2024  N12 - נסגרה רשימת המתמודדים לראשות מפלגת העבודה - mako
Tue May 7 10:00:00 2024  אלו המתמודדים על ראשות מפלגת העבודה - ערוץ 7
Mon May 6 10:00:00 2024  היו"ר הבא של מפלגת העבודה יהיה גבר - News1 מחלקה ראשונה
Fri May 3 10:00:00 2024  ח"כ אפרת רייטן הודיעה שלא תתמודד על ראשות מפלגת העבודה - וואלה! חדשות
Wed May 1 10:00:00 2024  משרד העבודה יתמרץ חברות היי-טק להעסיק ג׳וניורים חרדים - Gov.il
Tue Apr 30 10:00:00 2024  החוק שיאסור על הבוס להתקשר אחרי העבודה והסיכוי שיגיע לארץ - גלובס
Thu Apr 25 10:00:00 2024  עבדים היינו — ועדיין: למה יום העבודה בישראל לא מסתיים אף פעם? - TheMarker
Wed Apr 24 10:00:00 2024  אבי שקד יתמודד לראשות העבודה: "חיבור עם מרצ יסכן את עתיד המפלגה" - הארץ
Wed Apr 24 10:00:00 2024  "סכנה באיחוד עם מרצ": מתמודד חדש מול יאיר גולן על ראשות העבודה - מעריב און ליין
Wed Apr 24 10:00:00 2024  איש העסקים יתמודד על ראשות מפלגת העבודה - סרוגים
Sun Apr 21 16:56:24 2024  משה בן עטר: מפלגת העבודה – הסוף - זמן ישראל
Sun Apr 21 10:00:00 2024  משה בן עטר: מפלגת העבודה – הסוף - זמן ישראל
Wed Apr 17 10:00:00 2024  ממשיכה מגמת ההתאוששות בשוק העבודה משרד העבודה - Gov.il
Sun Apr 14 10:00:00 2024  למרות השינוי בהנחיות: מקומות העבודה פועלים כרגיל - ynet ידיעות אחרונות
Sun Apr 14 10:00:00 2024  נדחו כלל בחינות משרד העבודה שתוכננו ליום שני - Gov.il
Thu Apr 11 10:00:00 2024  אל תספידו: מספר גבוה של מתפקדים למפלגת העבודה - סרוגים
Tue Apr 9 10:00:00 2024  תוכנית העבודה של מערכת החינוך לשנת הלימודים תשפ"ה משרד החינוך - Gov.il
Tue Mar 26 09:00:00 2024  צמרת חמאס הבינה שעליה לתת לנתניהו לעשות עבורה את העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Fri Mar 22 09:00:00 2024  יאיר גולן ואפרת רייטן יחלצו את העבודה מהמוות הקליני שבו היא נמצאת? - מעריב און ליין
Fri Mar 22 09:00:00 2024  הסרטון הוויראלי של מחפשת העבודה - ותגובת המעסיק: כך מתבלטים בין מאות הפניות - כלכליסט
Tue Mar 19 09:00:00 2024  בלי בשורה או חזון, מפלגת העבודה היא קריקטורה - הארץ
Sun Mar 17 09:00:00 2024  לקראת הפריימריז: מחצית מחברי הכנסת של העבודה תומכים ביאיר גולן - ynet ידיעות אחרונות
Thu Mar 14 09:00:00 2024  הוקמה ועדת פיקוח שתכריע במחלוקות לגבי פיטורי מילואימניקים משרד העבודה - Gov.il
Thu Mar 14 09:00:00 2024  הקרב במפלגת העבודה מתחמם: מי מנסה להריץ את גדי איזנקוט? - מעריב און ליין
Thu Mar 14 09:00:00 2024  כל הפרטים: אושר מתווה הבחירות לראשות מפלגת העבודה - סרוגים
Sun Mar 3 10:00:00 2024  שר העבודה חתם על היתר כללי בעניין הפסקות בעבודה משרד העבודה - Gov.il
Tue Feb 27 10:00:00 2024  המגמות שיעצבו את שוק העבודה בעולם השנה, ואיפה ניצבת ישראל? - גלובס
Mon Feb 26 10:00:00 2024  יאיר גולן צפוי להתמודד על ראשות העבודה: "נאחד את כל המחנה תחת מותג חדש" - ynet ידיעות אחרונות
Mon Feb 26 10:00:00 2024  יאיר גולן מתכוון להתמודד על ראשות מפלגת העבודה - הארץ
Sun Feb 25 10:00:00 2024  הפריימריז לראשות העבודה ייערכו ב-28 במאי; הגשת מועמדות לתפקיד – עד 5.5 - הארץ
Sun Feb 25 10:00:00 2024  מי יחליף את מיכאלי? נקבע מועד הפריימריז לראשות העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Wed Feb 21 10:00:00 2024  ההסתבכות של מרב מיכאלי במפלגת העבודה - שהובילה לפתיחה בהליך להדחתה - ynet ידיעות אחרונות
Mon Feb 19 10:00:00 2024  מחקר חדש - התשואה להכשרות המקצועיות של משרד העבודה: גיבוש מודל לאמידה שוטפת - Gov.il
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מרב מיכאלי פורשת מהחיים הפוליטיים, והודיעה על פריימריז לראשות העבודה - הארץ
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מרב מיכאלי תפרוש בתום כהונת הכנסת - ומקדימה את הפריימריז לראשות העבודה - ynet ידיעות אחרונות
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת העבודה ב- SMS
או שלח SMS עם המילה עבודה למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת העבודה וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: