אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על העבודה
Sun Apr 21 20:04:00 2024  מירב מיכאלי זועמת: "הממשלה יורקת בפרצוף של משפחות החטופים" - אייס
Sun Apr 21 19:30:44 2024  "כמו קסטנר – כך נכדתו": התגובות בליכוד לח"כ מרב מיכאלי - עכשיו 14
Sun Apr 21 16:56:24 2024  משה בן עטר: מפלגת העבודה – הסוף - זמן ישראל
Sun Apr 21 16:31:45 2024  יו"ר העבודה חה"כ מרב מיכאלי: גדוד נצח יהודה הורג פלסטינים ללא סיבה - חדשות מבזק לייב - MivzakLive
Sun Apr 21 12:46:07 2024  ממונה על שפע חנוך דרגנר: "השנה תוגברו כוחות העבודה בפינוי האשפה ובאיסוף המחזור." - בית שמש קרן אור
Sun Apr 21 12:46:00 2024  מיכאלי: "סנקציות על גדוד נצח יהודה הן צעד חמור, קשה ומדאיג ביותר" - מעריב און ליין
Sun Apr 21 10:00:33 2024  נחשפו השפעות המלחמה על שוק העבודה: זו הפגיעה במעמד הביניים - אייס
Sun Apr 21 07:17:00 2024  משק במשבר: מספר מבקשי העבודה ביישובים שפונו זינק פי 3.3 - אתר החדשות דבר - דבר
Sun Apr 21 07:08:52 2024  שירות התעסוקה: שוק העבודה התאושש כמעט לחלוטין, למעט ביישובים המפונים - ynet ידיעות אחרונות
Sun Apr 21 06:00:00 2024  מספר שיא של דורשי עבודה: הנתונים המלאים נחשפים - מעריב און ליין
Fri Apr 19 22:38:36 2024  דיווח: החלה העבודה על סרט המשך ל"פריסילה מלכת המדבר" - כאן | תאגיד השידור הישראלי
Fri Apr 19 11:28:37 2024  הסחף נמשך: ח"כ לשעבר הודיעה על תמיכה ביאיר גולן - סרוגים
Fri Apr 19 11:22:21 2024  הסחף נמשך: ח"כ לשעבר הודיעה על תמיכה ביאיר גולן - סרוגים
Fri Apr 19 01:31:51 2024  מספר דורשי העבודה מיישובי המפונים זינק פי 3.3 תוך שנה - כלכליסט
Thu Apr 18 22:25:15 2024  כיצד חידושים מעצבים מחדש את כוח העבודה האמריקאי - Twoday טודיי
Wed Apr 17 17:46:26 2024  ממשיכה מגמת ההתאוששות בשוק העבודה | משרד העבודה - Gov.il
Wed Apr 17 16:45:17 2024  מרב מיכאלי: "למנף את המתקפה מאיראן להסדר אזורי - ולא לתגובה בנוסח בן גביר" - ynet ידיעות אחרונות
Wed Apr 17 14:07:00 2024  "יצור כלאיים": חללי העבודה המשותפים הכניסו את עיריית תל אביב לפלונטר - TheMarker
Wed Apr 17 13:11:09 2024  השמאל מתעורר? מאמצים להביא לאיחוד בין מרצ לעבודה - מעריב און ליין
Wed Apr 17 11:21:00 2024  עבודה גמישה – גם במטבח: ברודו וחבריה צודקים, אבל יש גם פתרונות - TheMarker
Mon Apr 15 21:00:00 2024  נתוני הלמ"ס: שוק העבודה מתאושש, שיעור האבטלה ירד ל-5.3% - אייס
Mon Apr 15 17:17:57 2024  תוכנית העבודה של המשרד לשירותי דת: תוך שנתיים - 40 רבני עיר חדשים - כלכליסט
Mon Apr 15 16:53:30 2024  הבדיחה היא עלינו: תוכניות העבודה של הממשלה מציגות תמונה ורודה וחלקית - כלכליסט
Mon Apr 15 12:59:36 2024  למ"ס: נמשכת הירידה בנתוני האבטלה, זינוק במשרות הפנויות - ynet ידיעות אחרונות
Mon Apr 15 09:42:22 2024  ספר תכניות העבודה של רשות האוכלוסין וההגירה לשנת 2024 | רשות האוכלוסין וההגירה - Gov.il
Sun Apr 14 22:39:10 2024  נדחו כלל בחינות משרד העבודה שתוכננו ליום שני | משרד העבודה - Gov.il
Sun Apr 14 10:59:55 2024  למרות השינוי בהנחיות: מקומות העבודה פועלים כרגיל - ynet ידיעות אחרונות
Sun Apr 14 10:54:06 2024  שר העבודה סייר במוסדות "שיח סוד" המעניקים מענה טיפולי-שיקומי לאנשים עם צרכים מיוחדים | משרד העבודה - Gov.il
Sun Apr 14 01:55:07 2024  שירות התעסוקה: בישראל עובדים יותר מבמדינות מפותחות אחרות - מעריב און ליין
Sat Apr 13 22:50:00 2024  אלפי פצועי מלחמה יהפכו לעובדים עם מגבלה - האם ישראל מוכנה? - וואלה! כסף
Sat Apr 13 22:05:22 2024  כלל מוסדות החינוך של משרד העבודה לא יפעלו ביום ראשון | משרד העבודה - Gov.il
Sat Apr 13 10:00:00 2024  שירות התעסוקה: בישראל עדיין עובדים הרבה יותר שעות יחסית לעולם - ynet ידיעות אחרונות
Thu Apr 11 12:45:00 2024  עליית המכונות: חמש דרכים שבינה מלאכותית תשנה את מקום העבודה שלכם - וואלה שיווק ודיגיטל - וואלה
Wed Apr 10 11:18:00 2024  מנהלים יקרים, הארגון לוקח צעד אחורה בהיברידיות? תתחילו לחפש תחליף - TheMarker
Wed Apr 10 10:00:00 2024  כ-10,000 עובדים זרים מהודו יגיעו לישראל בשנת 2024 | משרד העבודה - Gov.il
Tue Apr 9 10:00:00 2024  משרד העבודה למען הנוער | משרד העבודה - Gov.il
Sun Apr 7 10:11:08 2024  חרדים להנדסה | משרד העבודה - Gov.il
Wed Apr 3 16:22:50 2024  רפורמת תקנות הבניה של משרד העבודה הגיעה לכנסת | משרד העבודה - Gov.il
Wed Apr 3 10:00:00 2024  אושר חוק חובת ייצוג הולם לאנשים עם מוגבלות בחברות ממשלתיות | משרד העבודה - Gov.il
Tue Mar 26 09:00:00 2024  צמרת חמאס הבינה שעליה לתת לנתניהו לעשות עבורה את העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Fri Mar 22 09:00:00 2024  הסרטון הוויראלי של מחפשת העבודה - ותגובת המעסיק: כך מתבלטים בין מאות הפניות - כלכליסט
Fri Mar 22 09:00:00 2024  יאיר גולן ואפרת רייטן יחלצו את העבודה מהמוות הקליני? - מעריב און ליין
Wed Mar 20 09:00:00 2024  שר העבודה אירח את עמיתו מסרי לנקה | משרד העבודה - Gov.il
Tue Mar 19 09:00:00 2024  בלי בשורה או חזון, מפלגת העבודה היא קריקטורה | דעה - הארץ
Mon Mar 18 09:00:00 2024  יום העבודה הסוציאלית: פרויקט מיוחד | חדשות ההסתדרות | ההסתדרות החדשה - ההסתדרות החדשה
Mon Mar 18 09:00:00 2024  עצמאים ועובדים מסביב לשעון? כך תאזנו בין העבודה לחיים - ynet ידיעות אחרונות
Mon Mar 18 09:00:00 2024  יאיר גולן חושף: כך תיקרא מפלגת העבודה אחרי שאבחר - סרוגים
Sun Mar 17 09:00:00 2024  לקראת הפריימריז: מחצית מחברי הכנסת של העבודה תומכים ביאיר גולן - ynet ידיעות אחרונות
Thu Mar 14 09:00:00 2024  הקרב במפלגת העבודה מתחמם: מי מנסה להריץ את גדי איזנקוט? - מעריב און ליין
Tue Mar 12 09:00:00 2024  שר העבודה חתם על העלאת שכר המינימום | משרד העבודה - Gov.il
Mon Mar 11 09:00:00 2024  שר העבודה סייר בבית הספר הטכנולוגי עתיד בבאר שבע - Gov.il
Thu Mar 7 10:00:00 2024  קורס ׳מנהלי עבודה באתרי בניה׳ לחרדים | משרד העבודה - Gov.il
Thu Mar 7 10:00:00 2024  "בעתות משבר - עובדות נפגעות יותר": יום אישה עצוב לנשים בשוק העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Wed Mar 6 10:00:00 2024  שר העבודה יואב בן צור חתם על צו ההרחבה למשרתי מילואים | משרד העבודה - Gov.il
Mon Mar 4 10:00:00 2024  קשר רומנטי במקום העבודה: מתי יחסים כאלה מותרים - ומתי לא? - ynet ידיעות אחרונות
Sun Mar 3 10:00:00 2024  שר העבודה חתם על היתר כללי בעניין הפסקות בעבודה | משרד העבודה - Gov.il
Thu Feb 29 10:00:00 2024  משרד העבודה: שליש מהגברים הצעירים הערבים חסרי מעש - כלכליסט
Tue Feb 27 10:00:00 2024  יאיר גולן הודיע כי יתמודד לראשות מפלגת העבודה: "יש לנו שתי משימות" - אייס
Tue Feb 27 10:00:00 2024  המגמות שיעצבו את שוק העבודה בעולם השנה, ואיפה ניצבת ישראל? - גלובס
Mon Feb 26 10:00:00 2024  יאיר גולן יתמודד בפריימריז על ראשות מפלגת העבודה - אתר החדשות דבר - דבר
Mon Feb 26 10:00:00 2024  N12 - יאיר גולן יתמודד על ראשות מפלגת העבודה - mako
Mon Feb 26 10:00:00 2024  יאיר גולן מתכוון להתמודד על ראשות מפלגת העבודה - הארץ
Mon Feb 26 10:00:00 2024  יאיר גולן צפוי להתמודד על ראשות העבודה: "נאחד את כל המחנה תחת מותג חדש" - ynet ידיעות אחרונות
Sun Feb 25 10:00:00 2024  הפריימריז לראשות העבודה ייערכו ב-28 במאי; הגשת מועמדות לתפקיד – עד 5.5 - הארץ
Sun Feb 25 10:00:00 2024  מי יחליף את מיכאלי? נקבע מועד הפריימריז לראשות העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Sun Feb 25 10:00:00 2024  N12 - העבודה הודיעה: פריימריז לראשות המפלגה ב-28.5 - mako
Sun Feb 25 10:00:00 2024  מחליפים ראש: זה מועד הפריימריז למפלגת העבודה - סרוגים
Wed Feb 21 10:00:00 2024  ההסתבכות של מרב מיכאלי במפלגת העבודה - שהובילה לפתיחה בהליך להדחתה - ynet ידיעות אחרונות
Mon Feb 19 10:00:00 2024  מחקר חדש - התשואה להכשרות המקצועיות של משרד העבודה: גיבוש מודל לאמידה שוטפת | משרד העבודה - Gov.il
Tue Feb 13 10:00:00 2024  שר העבודה חתם על כוונתו להרחבת ההסכם הקיבוצי ״חרבות ברזל״ | משרד העבודה - Gov.il
Tue Feb 13 10:00:00 2024  איך הבינה המלאכותית שינתה את עולם העבודה? - ynet ידיעות אחרונות
Mon Feb 12 10:00:00 2024  עם מסור חשמלי במינוס 50°: זו העבודה הקשה בעולם - ynet ידיעות אחרונות
Mon Feb 5 10:00:00 2024  נחתם הסכם למען משרתי המילואים ומשפחותיהם | משרד העבודה - Gov.il
Thu Feb 1 10:00:00 2024  שר העבודה הקריא את מספר הטלפון שלו בשידור חי - וקרא לאנשי מילואים שפוטרו מעבודתם להתקשר אליו - כאן | תאגיד השידור הישראלי
Sat Jan 27 10:00:00 2024  תופעת המילואימניקים המפוטרים: משרד העבודה מבטיח לספק הגנה למשרתים - ynet ידיעות אחרונות
Thu Jan 25 10:00:00 2024  הסטודנט, המלחמה ושוק העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Tue Jan 23 10:00:00 2024  המוסד לבטיחות וגיהות יעבור לסמכות שר העבודה | משרד העבודה - Gov.il
Tue Jan 9 10:00:00 2024  שר העבודה יואב בן צור סייר במכללת 'רימונים' לקולינריה - Gov.il
Mon Jan 8 10:00:00 2024  שירות התעסוקה: מספר דורשי העבודה בדצמבר צנח ב-34 אלף לעומת נובמבר - ynet ידיעות אחרונות
Tue Jan 2 10:00:00 2024  משרד העבודה יעניק תקציב סיוע מיוחד לסטודנטים משרתי מילואים הלומדים במכללות מה״ט ולמכללות בקו העימות | משרד העבודה - Gov.il
Sat Dec 30 10:00:00 2023  שוק העבודה מתחיל להתאושש: כ-83 אלף חזרו לעבודה מאז פרוץ המלחמה - ynet ידיעות אחרונות
Wed Dec 20 10:00:00 2023  משרד העבודה ורשות החדשנות יממנו תכניות להכשרה והשמה של יוצאי אתיופיה בענף ההיי-טק | משרד העבודה - Gov.il
Wed Dec 20 10:00:00 2023  יאיר גולן, עמר בר-לב ופלטפורמה חדשה: השמאל החל להתארגן לבחירות - ynet ידיעות אחרונות
Mon Dec 18 10:00:00 2023  מתי צפוי שוק העבודה להתאושש מהמלחמה - גלובס
Wed Dec 13 01:33:09 2023  השפעת מלחמת חרבות ברזל על שוק העבודה באוקטובר 2023 - Gov.il
Sat Dec 9 10:00:00 2023  שירות התעסוקה: התמתנות בקצב העלייה במספר דורשי העבודה בנובמבר - ynet ידיעות אחרונות
Fri Dec 8 10:00:00 2023  אסור לתת למפלגת העבודה להיעלם מהנוף הפוליטי | דעה - מעריב און ליין
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מרב מיכאלי פורשת: לא תתמודד על ראשות מפלגת העבודה - גלובס
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מרב מיכאלי תפרוש בתום כהונת הכנסת - ומקדימה את הפריימריז לראשות העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מרב מיכאלי פורשת: העבודה תקיים פריימריז בעוד 4 חודשים - כאן | תאגיד השידור הישראלי
Thu Dec 7 10:00:00 2023  טלטלה במפלגת העבודה: מיכאלי הודיעה שתפרוש מהפוליטיקה - מעריב און ליין
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מיכאלי הולכת, ולשמאל לא יהיה קל יותר - ynet ידיעות אחרונות
Tue Nov 28 10:00:00 2023  הכנסת אישרה תיקון לחוק הגנה על עובדים בשעת חירום | משרד העבודה - Gov.il
Thu Nov 2 09:00:00 2023  חרבות ברזל: פורסם אומדן משקי של כמות המושבתים מעבודה | משרד העבודה - Gov.il
Tue Oct 10 10:00:00 2023  שר העבודה חתם על הרחבת שעות העבודה במשק | משרד העבודה - Gov.il
Sat Oct 7 10:00:00 2023  שר העבודה חתם על היתר כללי להעסקת עובדים בשעות נוספות בשמירה | משרד העבודה - Gov.il
Sat Oct 7 10:00:00 2023  שר העבודה יואב בן צור חתם על צו להחלת פרק ד' לחוק שירות עבודה בשעת חירום | משרד העבודה - Gov.il
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת העבודה ב- SMS
או שלח SMS עם המילה עבודה למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת העבודה וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: